OCZ VTXPLR2-25SAT2-60G 60GB SATA SSD
VTXPLR2-25SAT2-60G product summary
OCZ 60GB SATA 3G 7MM SSD
Manufacturer
OCZ
Interface Group
SATA
Interface
SATA300
Physical Size
2.5in
Capacity
60GB
Part Specific Options
This part has the following options to purchase.
Refurbished
2 in stock