Seagate ST4000NM0035 4TB SATA Hard Disk Drives
ST4000NM0035 product summary
SEAGATE EXOS 4TB SATA 6G 7.2K MDL 25MM HDD
Manufacturer
Seagate
Interface Group
SATA
Interface
SATA600
Physical Size
3.5in x 25mm