Misc P200S256G25 256GB SATA SSD
P200S256G25 product summary
PATRIOT 256GB SATA 6G 7MM SSD
Manufacturer
Misc
Interface Group
SATA
Interface
SATA600
Physical Size
2.5in
Capacity
256GB
Part Specific Options
This part has the following options to purchase.
Refurbished
1 in stock